İstanbul’un en güzel yerinde, benzersiz bir mahalle konseptiyle hayat bulan Antteras Nev, 54 adet konuttan oluşuyor. Her biri özenle tasarlanan 12 adet bahçe dubleksi, 12 adet çatı dubleksi, 24 adet 4+1 daire ve 6 adet 3+1 daire, yepyeni bir yaşam için sakinlerini bekliyor.
Çünkü eski İstanbul evlerinin asil bir temsilcisi Antteras Nev…

5+1 Bahçe Dubleks
Eşsiz bir boğaz manzarasına açılan Antteras Nev tüm ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde tasarlanan konut seçenekleriyle sizlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bahçe dubleksinin yanı sıra çatı dubleksi seçeneğiyle de yaşamı benzersiz kılıyor.
Çünkü güzelliği şiirlere konu olan bir Boğaziçi masalı Antteras Nev…

4+1 Konut
Boğaz manzarasına hakim konumuyla ön plana çıkan Antteras Nev, 18.yüzyıl mimarisinin izini süren villalardan oluşuyor. Rengi, dokusu ve birbirinden özel tasarımıyla eşsiz bir hayatın kapılarını aralıyor.
Çünkü şehrin içinde, karmaşadan uzak huzurlu bir liman Antteras Nev…

3+1 Konut
Beylerbeyi Sarayı’na komşu olan Antteras Nev, tüm ihtiyaçlara cevap veren geniş yerleşim planları, sosyal alanları ve boğaz manzarasıyla yeni sahiplerini bekliyor. Çünkü gerçek İstanbul’u yaşamak için en doğru yer Antteras Nev…

4+1 Çatı DubleksVaziyet Planı


ANTTERAS NEV
PROJE KÜNYESİ
PROJE GELİŞTİRME : ANT YAPI
MİMARİ PROJE : MKN MİMARLIK
STATİK PROJE : BK MÜHENDİSLİK
MEKANİK PROJE : MADO MÜHENDİSLİK
ELEKTRİK PROJE : KAVER MÜHENDİSLİK
ZEMİN ETÜDÜ : BAŞAK MÜHENDİSLİK
İKSA PROJELERİ : DÜNYA ZEMİN

“PROJEYE AİT KATALOG VE BROŞÜRLERDEKİ GÖRSELLER FİKİR VERME AMAÇLI OLUP, KESİNLİK İÇERMEZ. İHTİYAÇLARINIZA EN KAPSAMLI ŞEKİLDE CEVAP VERECEK YAŞAM ALANLARI OLUŞTURMA HEDEFİYLE GELİŞTİRİLEN PROJEMİZİN UYGULAMA PROJELERİ ASILDIR.”